Молодій гвардії – 70 років

8 листопада 2012 року Черкаська обласна організація ветеранів спільно з громадськістю області відзначила 70-ту річницю утворення в м. Краснодоні підпільної організації «Молода гвардія». Заходи проходили з в м. Каневі на базі Канівського училища культури.

Святкування передбачало проведення наступних заходів:

–       покладання квітів до пам’ятника Олегу Кошовому, який навчався в одній із шкіл м. Канева в 1939-1940 роках.

–       науково-практична конференція «Пройти усі шляхи, що має їх життя»

–       вшанування ветерана війни почесного громадянина м. Канева Сорокопуда І.І. з нагоди його 95-ти річчя (учителя О. Кошового)

–       Перегляд художнього фільму «Молода гвардія»

В урочистостях прийняли участь міський голова м. Канева Ніколенко В.В., голова обласної організації ветеранів Веретільник В.М., начальник Головного управління з питань внутрішньої політики обласної державної адміністрації Король Ю.П.

Інформація про заходи присвячені 70-річчю утворення підпільної організації «Молода гвардія» надана в місцевих засобах масової інформації.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.