Відкриття алеї імені генерал-майора Путейка

В м.Черкаси 23 жовтня 2012 року відбулися заходи з нагоди реконструкції алеї імені радянського військового командуючого генерал-майора Путейка Михайла Констянтиновича. Війська під командуванням генерал-майора Путейка приймали участь у свільнені від фашистських загарбників м. Черкаси та області.

Даний захід проводився в ході підготовки до відзначення 100-річчя від дня народження військового командира. В заходах взяли участь ветерани, громадськість, та молодь міста, депутати міської та обласної ради, кандидат в народні депутати Володимир Зубик — який виділив кошти на реконструкцію алеї. З відкриттям алеї, мешканців міста привітав заступник голови Черкаської обласної організації ветеранів, ветеран війни Дубовський Григорій Степанович.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.