Склад ради

Контакти:

Адреса Ради ветеранів:  м. Черкаси,  вул. Благовістна 269/105, каб. 335

Поштова адреса:  18002, м. Черкаси

Телефон/факс: (0472) 45-50-13

Електронна скринька: alex-rada-veteraniv@mail.ru

 

Структура організації:

міських організацій ветеранів — 6
районних організацій ветеранів — 22
первинних організацій ветеранів — 842

всього членів — 466 293 осіб

в т.ч. ветеранів війни — 59 859
ветеранів праці — 141 284
ветеранів силових структур — 15 633
дітей війни — 182 850
інших пенсіонерів — 66 636
осіб які мають особливі заслуги перед батьківщиною — 31

 

Керівний склад ЧООВ:

Веретільник Володимир Михайлович — голова Черкаської обласної організації ветеранів

Соболева Олена Олексіївна — І заступник голови ЧООВ

Дубовський Григорій Степанович — заступник  голови ЧООВ

Демідова Валентина Іванівна — заступник голови ЧООВ

Жуйкова Алла Іллінічна — заступник голови ЧООВ

Кузьмичов Геннадій Петрович — заступник голови ЧООВ

Царенко Катерина Федорівна — заступник голови ЧООВ

Штерн Геннадій Ісаакович — заступник  голови ЧООВ

Трохименко Тарас Григорович — адміністратор/вебмайстер, оператор ПК  ЧООВ

 

 

 

Голови міських і районних ветеранських організацій м.Черкаси:

Черкаська міська рада: Губський Іван Дем’янович | тел. 37-35-67

Придніпровська районна рада: Марінченко Алла Філаретівна | тел. 35-23-66

Соснівська районна рада: Федорченко Ганна Михайлівна | тел. 56-70-09

Ватутінська міська рада:  Котик Наталія Володимирівна | тел. (0-240) 6-22-42

Золотоніський міська рада: Мотрич Раїса Михайлівна | тел. (0-237) 2-14-72

Канівська міська рада: Тулін Василь Іванович | тел. (0-236) 3-53-07

Смілянська міська рада: Якушенко Микола Трохимович | тел. (0-233) 4-00-51

Уманська міська рада: Безсмертний Олександр Іванович| тел. (0-244) 3-33-85

Городищенська районна рада: Каюкін Сергій Васильович | тел. (0-234) 2-05-72

Драбівська районна рада: Крокосенко Валентина Григорівна | тел. (0-238) 3-03-33

Жашківська районна рада: Чуднівець Ольга Василівна   тел. (0-247) 6-10-19

Звенигородська районна рада: Уманець Петро Гаврилович| тел. (0-240) 2-24-57

Золотоніська районна рада: Любаненко Тетяна Андріївна | тел. (0-237) 5-22-62

Кам’янська районна рада: Засядько Олексій Михайлович | тел. (0-232) 6-13-79

Канівська районна рада: Дорошенко Віктор Дмитрович | тел. (0-236) 3-53-07

Катеринопільська районна рада: Поліщук Микола Маркович | тел. (0-242) 3-01-34

Корсунь-Шевченківська районна рада: Компанієць Тамара Степанівна | тел. (0-235) 2-00-15

Лисянська районна рада: Мовчан Анатолій Олександрович | тел. (0-249) 6-33-26

Маньківська районна рада: Ковган Валентина Іванівна | тел. (0-248) 6-33-03

Монастирищенська районна рада: Завірюха Марія Пилипівна тел. (0-246) 2-19-48

Смілянська районна рада: Латенко Сергій Володимирович| тел. (0-233) 4-43-67

Тальнівська районна рада: Білозор Василь Васильович | тел. (0-231) 3-04-92

Уманська районна рада: Дем’янчук Анатолій Пантелеймонович | тел. (0-244) 3-32-78

Христинівська районна рада: Титюченко Олена Едуардівна | тел. (0-245) 2-32-38

Черкаська районна рада: Косенко Лідія Миколаївна| тел. 64-47-11

Чигиринська районна рада: Ключко Віктор Сидорович | тел. (0-230) 2-54-46

Чорнобаївська районна рада: Момот Віталій Михайлович | тел. (0-239) 2-21-83

Шполянська районна рада: Пустовіт Володимир Минович| тел. (0-241) 5-51-32